We are a leading Manufacturer of led dome light bulb housing and 20 watt led raw material from Ghaziabad, India.
₹ 24.25 / Piece Get Latest Price
| Base Type | B22 |
| Size | 75mm |
| Housing Material | Alum. |
| Compatible Wattage | 20 W |
| Wattage | 20W |
| Shape | Dome Shaped |
| Diffuser Type | White |
| Body Color | DOB |
| Cap Material | Aluminium |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
₹ 59.90 / Piece Get Latest Price
| Usage/Application | LED Bulb |
Minimum order quantity: 200 Piece
Rohit Chaturvedi (Director)
A P Source
Plot No- 38-2-32, C/o- Smt. Ranju Gupta, Site -4, Sahibabad Industrial Area
Ghaziabad - 201010, Uttar Pradesh, India