Leading Manufacturer of 3w led striker raw materials and concealed led light housing from Ghaziabad.
₹ 23.75 / Piece Get Latest Price
| Type | Surface |
| Type of Light | Ceiling Light |
| Body Material | Polycarbonate |
| Usage/Application | Indoor |
| Voltage | 220V |
| Light Color | Cool White |
| Power | 3 W |
| Wattage | 5 W |
Minimum order quantity: 500 Piece
3w, striker light We are counted among the illustrious firms engaged in Manufacturing and Trading an array of LED Bulbs, LED Tube Lights, LED Street Lights, LED Panel Light, LED Flood Light and much more. All our products are acknowledged for their features like low maintenance cost, energy saving, optimum brightness and optimum performance.
₹ 16 / Piece Get Latest Price
| Body Material | Polycarbonate |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Piece
Rohit Chaturvedi (Director)
A P Source
Plot No- 38-2-32, C/o- Smt. Ranju Gupta, Site -4, Sahibabad Industrial Area
Ghaziabad - 201010, Uttar Pradesh, India